Новини

Чи може економіка бути цікавою чи креативною?

Може! Саме про це розповідає завідувачка кафедри креативних індустрій та соціальних інновацій, доктор економічних наук Поленкова Марина Володимирівна. Рекомендуємо до перегляду.

13го січня 2022
Міжнародна науково-практична конференція
«СОЦІАЛЬНІ ІННОВАЦІЇ В КОНТЕКСТІ РЕФОРМАЦІЙНИХ ЗМІН»

19 листопада 2021 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні інновації в контексті реформаційних змін», організована та проведена кафедрою креативних індустрій та соціальних інновацій. Модератором конференції була Ємець Наталія Анатоліївна, доцент кафедри креативних індустрій та соціальних інновацій НУ «Чернігівська політехніка», кандидат філософських наук, доцент.

22го листопада 2021
Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Людина у світі духовної культури»

Кафедра креативних індустрій та соціальних інновацій НУ «Чернігівська політехніка» стала співорганізатором V Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Людина у світі духовної культури», яка відбулася 18 листопада 2021 р. на базі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне). Здобувачі ННІ права і соціальних технологій НУ «Чернігівська політехніка» взяли активну участь у підготовці (було подано 11 тез) цього цікавого наукового заходу. А здобувачі вищої освіти Ельвіра Гвоздь (СП-191), Альона Ліксман (ЦГЮ-211), В’ячеслав Ліксман (АЮ-211), Завірова Даніела (АЮ-211) взяли участь у пленарному засіданні і представили свої перші наукові розвідки.

22го листопада 2021
Шановні науковці, фахівці, практики!

Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців взяти участь у написанні колективної монографії.
SMART-СУСПІЛЬСТВО: ІННОВАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ.
В межах наукової теми дослідження "Професійна ідентифікація здобувачів вищої освіти в умовах структурних змін".

20го жовтня 2021
ЗАХОДИ ДО ТИЖНЯ ННІПСТ

В рамках тижня ННІ права і соціальних технологій НУ "Чернігівська політехніка" кафедрою КІСІ було проведено декілька заходів. 18 жовтня доценткою кафедри Ганною Чепурною було проведено тренінг конфліктологічної компетентності «Я ок - ти ок», на якому учасники мали змогу ознайомитися з особливостями невербального та невербального спілкування, стилями поведінки в конфлікті, опанувати техніки діалогічного спілкування. 19 жовтня доценткою Ганною Чепурною проведено науково-методичний семінар «Інноваційні методи в практичній психології». Учасники семінару ознайомилися із арт- терапевтичною технікою роботи з почуттям образи.

20го жовтня 2021
КРЕАТИВНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПОСЛУГИ НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ

Протягом першої половини вересня науково-педагогічними працівниками кафедри М.В.Поленковою, В.М.Філіпович та М.Є.Лещенко було надано наукові послуги на замовлення КП "Чернігівводоканал". Було розроблено Єдині вимоги (Стандарт) до якості обслуговування споживачів послуг КП "Чернігівводоканал", програму тренінг-курсу науково-практичного стажування "Ефективна комунікація" для підвищення кваліфікації фахівців КП "Чернігівводоканал" та проведено відповідні тренінги.

22го вересня 2021
ШВИДКА АДАПТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ - РЕАЛЬНІСТЬ!

З року в рік університет стикається з проблемою звикання здобувачів першого курсу до нових, для них, умов навчання. Як правило, цей процес розтягується майже до кінця жовтня. Наш університет від констатації цієї ситуації перейшов до її вирішення – перші два тижні «першачки» Національного університету «Чернігівська політехніка» навчалися у «Школі першокурсника».

14го вересня 2021
НУ "Чернігівська політехніка" - шлях до успіху!

Якщо ви ще не визначилися, до якого закладу вищої освіти подавати заяву - це відео для вас. Можливості, що надає "Чернігівська політехніка" - це тільки початок успішної кар'єри! НУ "Чернігівська політехніка" пропонує широкий вибір спеціальностей, освітніх програм і можливостей.

16го липня 2021
ОПРИЛЮДНЕНО РЕЙТИНГ НАЙКРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ СВІТУ

Вісім українських закладів вищої освіти представлені в рейтингу QS World University Rankings 2022. Цьогорічний рейтинг університетів – найбільший за весь час існування дослідження, до нього увійшли 1300 закладів вищої освіти. QS World University Rankings – рейтинг університетів світу, що був започаткований у 2004 році, перетворився в авторитетний інструмент порівняльних даних про ефективність університетів. Найвищу позицію в рейтингу серед українських ЗВО, за результатами цьогорічного дослідження, посідає Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (511-520 позиція).

6го червня 2021
Вітаємо наших випускників

Останній бар'єр на шляху здобувачів групи СП-171 до отримання диплома бакалавра подолано успішним складанням кваліфікаційного іспиту.
Молодці!
Будемо раді бачити вас в магістратурі!

26го травня 2021
Професійна діяльність наших викладачів

24 червня кандидат психологічних наук Філіпович Вікторія Миколаївна взяла участь у методично-навчальних зборах з особовим складом підрозділів охорони Служби судової охорони у Чернігівській області з доповіддю з практичними рекомендаціями щодо запобігання агресивних проявів у відвідувачів судових установ, а також особливостей професійної стресостійкості.

24 червня 2021